XBOX ONE Buypasa.com da Satılır.

XBOX ONE Buypasa.com da Satılır.


Xbox One‘ın çıkış oyunları, PS4’e göre daha güçlü. Dead Rising 3’te çılgınca zombi patlatmak bir yana, Ryse ile sistemin büyüleyici grafik gücünü görebiliyorsunuz. Bunun yanında oyun videolarınızı paylaşmak konusunda PS4’e göre daha özgürsünüz. Arayüz oldukça hızlı ve kişiselleştirilebilir. Sistemin bekleme konumundan çıkması 13 saniyeden kısa sürüyor ve menüler oldukça hızlı hareket ediyor.
Bununla birlikte ekranı bölmek, düşündüğünüz kadar faydalı bir işlev değil. Performans konusunda sorun olmasa da yan yana çalıştırmak istediğiniz çok az uygulama olacak. Bu işlev, fare ve klavyeyle kullandığınız Windows 8 için daha uygun gibi görünüyor.
Kinect’in ses algılaması beklediğimiz kadar iyi değildi. Zaman zaman “Xbox on” komutunu bile algılayamadığı olmadı. Bunun yanında Xbox Live’ın da geliştirdiğini söylemek zor. Gold üyelik ise hala PS Plus’tan pahalı.
Ancak Microsoft‘un Kinect’e vereceği gramer dersi, medya entegrasyonunda yapılacak geliştirmelerle konsol daha iyi hale gelecek. En önemli olan şeylere ise zaten sahipsiniz veaslında beklemenize hiç gerek yok: Müthiş oyunlar, sağlam bir arayüz ve stabil sunucular, size saatlerce çevrimiçi oyun keyfi vadediyor. Kinect’le konuşmaktan Game DVR ile oyunlarınızı videoya kaydetmeye konsolu kullanmak, bizim için büyük bir keyifti.
Sizlerde Buypasa.com un sanal dükkân özelliklerinden yararlanarak sanal dükkan açabilir ve Xbox one ürünlerinizi gönül rahatlığı ile satışa sunabilirsiniz. Buypasa’nın özelliklerinden en önemlisi, konsept ve proje olarak “ Dünya‘ da bir ilk olması “ ve “ilk Multi Marketplace olmasıdır. Buypasa, Türkiye’nin bilişim sektöründe hem küresel marka hem de Türkiye’nin iç pazarını yurtdışına açma hedefleri doğrultusunda ilerlemektedir. İnternet kullanıcılarına, E-ticareti yaygınlaştırması ve alışverişi hızlı bir şekilde kolaylaştırması Buypasa projesi ile sağlanmaktadır. Detaylı bilgi https://buypasa.com adresindedir.

+ Yorum bulunamadı

Yorum Ekle