UFO ATTFI-01 Sogutucu Özellikleri

UFO ATTFI-01 Sogutucu Özellikleri


Eviniz de, işyerinizde, ofisinizde rahatlıkla kullanabileceğiniz bir ürün UFO ATTFI-01, Dekoratif görünümüyle her yere uyum sağlıyor ve ergonomik tasarımı sayesinde neredeyse hiç yer kaplamıyor, LED ekranı ile ortam sıcaklığını görebiliyorsunuz, kızılötesi kumandası ile zaman ayarı yapabiliyor ve tüm özelliklerini kullanabiliyorsunuz.
Ürünün soğutma seviyesi gayet yeterli ve doğal serinliği gerçekten hissettiriyor,

Ayrıca UFO vantilatörleri diğerlerinden ayıran, satın alırken fazla dikkate alınmayan ama çok önemli bir özelliği de Negatif İyon teknolojili olmasıdır.

İyonizer iyon üreten cihazın ismidir. İyonlar ise bir elektron kazanan ya da kaybeden atom veya moleküllerdir. Nötral bir molekül veya atomdan bir elektron ayrıldığı zaman iyon oluşur. Bir elektron kaybeden moleküller pozitif iyonlar ve bir elektron kazanan moleküller negatif iyonlar olarak tanımlanır.

Negatif iyonlar negatif bir şarja sahip iken havadaki hemen hemen tüm partiküller pozitif bir şarja sahiptir. Negatif iyonlar ve havadaki partiküller manyetik olarak birbirini çeker. Havada yeteri kadar yüksek konsantrasyon da negatif iyon bulunduğunda negatif iyonlar gezici partikülleri çekerler. Bu durum havadaki partiküllerin çok ağır olmasına neden olur. Sonuç olarak partiküller havadan aşağı düşer ve sağlığa zararlı partiküllerin solunum sistemi içine çekilmesi önlenir. Böylece yaşadığımız ortamda ferahlık sağlar.

Negatif iyonların Yararları :Soluduğumuz oksijenin artmasına yardımcı olurlar, Sigara kokusu, kirli hava ve etrafta uçuşan partikülleri yok ederek havayı temizler, Ruh sağlığını iyileştirir, sinirleri gevşetir ve enerjiyi arttırır, Depresyonu azaltır, uykuyu düzenler, soluk almayı kolaylaştırır ve hava kalitesini artırır, Bakteri, duman ile toz ve küf gibi alerji yapıcı maddeleri havadan etkili bir şekilde temizler, Yayılan negatif iyonlar TV ve bilgisayar ekranlarının oluşturduğu pozitif iyonları,nötürleyerek insanlara zararlı etkisini azaltır, Negatif iyonlar saçlardaki statikliği nötrlefltirerek saçın daha yumuşak olmasını Sağlar, Negatif iyonlar tüm bu özelliklerinden dolayı az enerji tüketimi ile yaşama ortamımızı ferahlatarak sağlığımız ve rahatlığımıza büyük katkı sağlayacaktır.

+ Yorum bulunamadı

Yorum Ekle