Toshiba Mini 3D Sound Bar Sinema Ses Sistemi Kampanyası Başlıyor !!!

Toshiba Mini 3D Sound Bar Sinema Ses Sistemi Kampanyası Başlıyor !!!


Toshiba Mini 3D Sound Bar, kompakt yapıya sahip “mini” bir ses sistemi. Kompakt boyutlarıyla dikkat çeken Sound Bar, yalnızca 290 mm’lik genişliğe sahip. Böylece masanızın üzerine de rahatlıkla konumlandırabileceğiniz bir yapıda olan Toshiba Mini 3D Sound Bar, destekçisi olan bir Subwoofer ile birlikte geliyor.
Toshiba Mini 3D Sound Bar, her ne kadar sahip olduğu tasarıma bakıldığında kalabalık yapıda ses sistemlerine kafa tutamayacak güçte gibi görünse de, sanıldığının aksine gayet başarılı ses kalitesi sunabiliyor. Evinde sinema keyfi yaşamak isteyen kullanıcılara da en azından müzik zevki yerinde olanlar kadar hitap eden Toshiba Mini 3D Sound Bar, televizyonunuzun altına konumlandırdığınızda beklentinizi karşılayacak değerde ses üretebiliyor. Sound Bar, içeriğinde dört adet mini sürücü bulunduruyor. Ayrıca buna bir de Subwoofer’ıyla destek çıkan ses sistemi, toplamda60 Watt’lık ses çıkış gücüne sahip. Bu arada Toshiba Mini 3D Sound Bar’ın ses performansına en büyük katkıyı, Sonic Emotion destekli Absolute 3D özelliğinin sağladığını söylememiz gerekli. Bu fonksiyonu açtığınız anda sesin değiştiğini ve tüm çevrenize yayıldığını derinden hissediyorsunuz. 3D’nin kapalı olduğu durumlarda performansın iyi olduğunu söyleyemeyiz. Bu nedenle bu özelliği muhtemelen hep açık bırakacaksınız.
Eğer sizlerde sanal dükkan açarak bu harika ses sitemlerinden satmak istiyorsanız hemen buypasa.com adresine gelip ücretsiz üye olun ve 0% satış komisyonu ile birlikte sanal dükkânınızda ürünlerinizi satışa sunun. Toshiba markasının veya diğer markaların ütülerini almak veya satmak için online mağaza açmak çok iyi olur. Buypasa ürünleri ön plana çıkararak müşterilerin ön bilgi edinmesini sağlar ve alışveriş odaklı olmayan ziyaretçileri fitreler ve size alışveriş odaklı müşteri kazandırır. Gerekli tüm Bilgiler https://buypasa.com adresinde sizleri bekliyor.

+ Yorum bulunamadı

Yorum Ekle