Tarayıcıda Son Nokta IRIScan Pro3 Wi-Fi

Tarayıcıda Son Nokta IRIScan Pro3 Wi-Fi


IRIScan Pro3 Wi-Fi, fazlasıyla kompakt bir cihaz. Siyah dikdörtgen bir kutu görünümünde olan Pro3 Wi-Fi, kapağını kaldırdığınız andan itibaren mobil tarayıcı olarak hizmet verebilecek forma bürünüyor. Kapağını kaldırdığınızda 8 A4’lük belge besleyicisi kullanıma hazır hale geliyor. Elbette cihazı çalıştırmadan önce bataryasını takmalısınız. Yanında getirdiği şarj edilebilir bataryayı cihazın kapağı altındaki hazneye takıyorsunuz. Günlük kullanımda 200 renkli kağıda kadar tek bataryayla tarama işlemi yapabilen cihaz, ön yüzünde bir ekran da bulunduruyor.
Pro3 Wi-Fi’ın can alıcı noktası Wi-Fi desteği göstermesi. Yani Pro3 Wi-Fi ile yaptığınız taramaları Wi-Fi üzerinden diğer cihazlarla paylaşabiliyor. Android ve iOS destekli uygulamalarıyla kullanılabilen bu özelliğin yanı sıra elbette SD kart ile de taradığınız dosyaları alabiliyorsunuz. Dahili hafızası 128 MB olan cihazın SD kart desteği ise 32 GB’la sınırlanmış.
Pro3 Wi-Fi’ın ekranının altındaki tuşlara bakacak olursak bu tuşlarla tüm işlemleri yerine getirmek mümkün. Color tuşuyla taramanın siyah / beyaz mı yoksa renkli mi olacağını belirleyebiliyor, 300 ila 600 dpi arasında dosya tarayabiliyor ve bunları JPEG veya PDF formatında kaydedebiliyorsunuz.
Sizlere Pro3 Wi-Fi lerinizi satabileceğiniz bir site sunmak istiyoruz. Buypasa.com Buypasa.com ’da sanal dükkân açmak, e-ticaret yapmak isteyenleri birçok önemli yükten kurtardığı gibi sanal dükkân sahiplerinin sadece ürünlerinin satışını artırmasına odaklanmasını sağlıyor. Buypasa.com ’da sanal dükkân açmak oldukça avantajlı. Çünkü sistemde açılacak sanal dükkânlardan satış komisyonu alınmıyor. Ve daha neler neler hepsi https://buypasa.com adresinde sizleri bekliyor.

+ Yorum bulunamadı

Yorum Ekle