Sınırları Zorlayan Telefon LG G4 Buypasa.com da

Sınırları Zorlayan Telefon LG G4 Buypasa.com da


LG ‘nin yeni amirali G4, çok farklı bir tasarımla karşımıza çıkıyor. Deri kaplamalı olarak gelen G4, tamamen el işçiliğiyle üretilen gerçek deri kaplamasıyla fazlasıyla dikkat çekici. Telefonu elinizde tuttuğunuzda edindiğiniz his de gerçekten memnun edici. Bize gelen modeliyle kahverengi deri görünümünde olan telefon, ayrıca farklı renk seçeneklerinde deri arka yüzeyle de kullanıcılarla buluşuyor. Öte yandan deri malzemeli tasarımdan hoşlanmayanlar için seramik beyaz, metalik gri ve parlak altın renklerinde plastik arka kapaklı modelleri de mevcut.
LG G4 diğer amirallerden farklı olarak arka kapağını çıkartabileceğiniz bir cep telefonu. Ayrıca bataryayı da değiştirebiliyorsunuz. Özellikle bataryanın değiştirilebilir olması, telefonun önemli artıları arasında bulunuyor. G4’ün arka kapağını kaldırdığınızda altında microSD ve SIM kart slotlarını görebiliyorsunuz.
G4’ün ağırlığı 155 gram, kalınlığı ise 9.8 mm. Özellikle 6.8 mm’lik Galaxy S6 ile yan yana getirdiğinizde G4’ün daha kalın olduğu görülüyor. En kalın olduğu oval sırt kısmında 9.8 mm’ye ulaşan G4, kenarlara doğru ise inceliyor. Bu da telefonu elinizde tuttuğunuzda oldukça inceymiş izlenimi edinmenizi sağlıyor. O nedenle G4’ü çok kalın bulduğumuzu söyleyemeyiz doğrusu. Aklımıza takılan tek şey, bazı kullanıcıların G4’ü fazlasıyla geniş bulacağı. Boyut itibariyle G3’ten biraz daha genişçe olan telefon, bu anlamda dikkat çekiyor.

LG G4 almak veya satmak için telefoncuları ve mağazaları gezmenize gerek yok artık Buypasa.com sayesinden istediğiniz gibi üye olun sanal dükkân açın ürün satın ürün alın reklam verin Buypasa.com sizin özgür alanınız haline gelmiş durumda istediğiniz gibi davranmanız ve özgür hareket edebileceğiniz yer Buypasa.com da sanal dükkan açarak 0% satış komisyonu ile LG G4 akıllı telefonlarınızı rahatlıkla satabilirsiniz detaylı bilgi ve dükkan açmak için https://buypasa.com

+ Yorum bulunamadı

Yorum Ekle