Samsung HT-E455 Hoperlörleri Buypasa.com da

Samsung HT-E455 Hoperlörleri Buypasa.com da


İnce yapıda ve mükemmel bir görüntü kalitesi sunan LED aydınlatmalı televizyonunuzu güçlü bir ses sistemiyle pekiştirmek iyi olmaz mıydı? İşte Samsung HT-E455 bunun için var. Tam anlamıyla bir sinema sistemi olan Samsung HT-E455, 5.1 standardında çevresel ses üretiyor ve 1000W gibi üstün bir RMS gücüne ulaşabiliyor. Sistemde birçok benzer üründe olduğu gibi optik medya oynatıcı ve yükseltici bir arada sunuluyor. Henüz Blu-ray’in tam anlamıyla kıvama gelmediğini düşünüyorsanız, DVD desteği yüzünden Samsung HT-E455’le aynı evi paylaşma ihtimaliniz yükseliyor.
Bahsettiğimiz gibi Samsung HT-E455 sadece DVD türünü destekliyor ve Blu-ray listede değil. Doğal olarak kullanıcıların karşısına daha uygun bir fiyat etiketi çıkıyor. Optik medya veya USB arabirimini kullanarak sıkıştırılmış olarak kodlanan videoları kolaylıkla izleyebilme şansınız var. DivX ve XviD gibi yaygın türlere destek var. MKV desteği yok ama olsa kesinlikle daha iyi olabilirdi. Ses dosyalarında da sıkıştırılmış ve yaygın olarak kullanılan MP3 ve WMA destekleniyor. Samsung HT-E455’in en önemli özelliklerinden biri görüntü ölçekleme teknolojisini içermesi. Böylece izlediğiniz video 1080p çözünürlükte olmasa bile önceden analiz edilerek kalitesi yükseltiliyor. 1080p görüntüler kadar net olmasa bile DVD’lerden daha kaliteli bir hal alıyor. Böylece eski içerikler yeniden hayat buluyor.
Buypasa.com da gibi Samsung HT-E455 satışları başladı. Herkesin rahat alışveriş yapabilmesini sağlamaya çalışan Buypasa.com sayesinde alışveriş yapmayan kimse kalmayacak. Buypasa, iş dağılımında ve görevlerde uzmanlardan tercihini kullanan ve sadece kendi uzmanlık alanlarında profesyonel olan ekiplerle çalışmaktadır. Üstelik Buypasa ya üyelik bedava olduğu gibi 30 gün içerisinde iade hakkı var detaylı bilgi ve alışveriş yapmak için https://buypasa.com

+ Yorum bulunamadı

Yorum Ekle