Retina Ekranlı MacBook Pro Buypasa.com da

Retina Ekranlı MacBook Pro Buypasa.com da


MacBook Pro, Mac OS X 10.7.4 Lion yüklü olarak satılıyor. Kişisel olarak ilk kez bu işletim sistemini kullanmama rağmen hiç zorluk çekmedim. Zaten artık işletim sisteminden öte, hayatımızı tarayıcının içerisinde yaşadığımız için, Google Chrome’un Mac sürümünü kurdum ve PC’den farksız şekilde rahatlıkla çalıştım.
Mac OS X genel olarak Windows’a oranla çok daha basit bir işletim sistemi. İstediğiniz her özelliğe ulaşım oldukça basit ve ”Muhtemelen şu başlık altındadır” dediğiniz her özelliğe de ulaşıyorsunuz rahatlıkla. Windows’ta ise sürekli yaptığınız işlemler bile her seferinde apayrı bir uğraş.

Apple kullanıcısı olmayanların bile artık yakından bildiği App Store ile Mac OS’a yazılım yüklemek de çok basit. Windows’ta ”şu site güvenli mi?”, ”şu uygulama iyi mi?” gibi birçok soru işaretiyle kuracak yazılım arıyorsunuz. Mac’te ise adres belli ve sonsuz alternatifiniz var.

MacBook gibi geniş çaplı incelemeleri tek nefeste yapmak zor. Özellikle de benim gibi, Apple ürünlerine çok yakın olmayan bir insan için. Bu yüzden haftasonu cihazı çekmeceme koydum ve Pazartesi günü tekrar elime aldım. Ekranı kaldırdığım saniyede, cihaz kullanılmaya hazır beni bekliyordu. Bunun sebebi de tabii ki Apple’ın bol bol kullandığı ”Flash” aslında. Cihaz 256 GB ya da 512 GB SSD takılı olarak satılıyor. Buna bir de Mac OS’un hızı eklenince, evimdeki SSD’li sistemimden çok daha hızlı bir MacBook çıkıyor ortaya.

Sizlere Mac Bookları satabileceğiniz bir site sunmak istiyoruz. Buypasa.com Buypasa.com ’da sanal dükkân açmak, e-ticaret yapmak isteyenleri birçok önemli yükten kurtardığı gibi sanal dükkân sahiplerinin sadece ürünlerinin satışını artırmasına odaklanmasını sağlıyor. Buypasa.com ’da sanal dükkân açmak oldukça avantajlı. Çünkü sistemde açılacak sanal dükkânlardan satış komisyonu alınmıyor. Ve daha neler neler hepsi https://buypasa.com adresinde sizleri bekliyor.

+ Yorum bulunamadı

Yorum Ekle