Nokia Play 360 Müzik Sistemi Kampanyası Başladı

Nokia Play 360 Müzik Sistemi Kampanyası Başladı


Play 360 tasarım olarak gerçekten de rakiplerinden ayrılıyor. Etrafını kaplayan delikli alüminyum kasası, üst kısmı kaplayan kumaşı ve kaymayı ve titreşimi engellemesi amacı ile tabanda kullanılan yumuşak plastik malzemesi ile ilk anda çok güzel bir görüntü sağlıyor.

Genel görünüm olarak ön yüzde altta bluetooth butonu ve üstte ses açıp kapama butonları bulunurken arka yüzde güç tuşu, micro USB girişi ve 3.5mm ses girişi bulunmakta. Ayrıca sağ tarafta hoparlörün hava çıkış deliği konumlandırılmış.

Öncelikle Play 360’ı rakiplerinden ayıran en önemli özelliği NFC’den bahsetmek istiyorum. Bu özellik sayesinde daha önceden eşleştirdiğiniz NFC destekli telefonunuz ile tekrar eşleştirmek istediğinizde telefonunuzu Play 360’ın üzerine dokundurmanız yeterli oluyor. Dokundurma anında 2 cihaz bir birini tanıyor ve bağlantıyı tamamlıyorlar. Bundan sonra size sadece müziğinizi seçmek kalıyor.

Arkasındaki güç tuşuna 2 saniye basılı tutarak telefonunuz ile ilk eşleştirmeyi yapıyorsunuz. Cihazın altında kullanım ile ilgili bilgilerin mevcut olması gerçekten çok iyi düşünülmüş bir ayrıntı.
MicroUSB girişinden şarj olan ve tek bir şarj ile 20 saate kadar pil ömrü sunan Play 360 aynı zamanda Bluetooth desteklemeyen cihazlar için de 3.5mm ses girişi içeriyor.

İlk anda küçük sayılabilecek boyutları ile performansı konusunda şüpheyle baktığım Play 360, çalıştırdıktan sonra şüphelerimin yersiz olduğunu bana kanıtladı. Güçlü bass ve tiz ses performansı ile başarılı bir müzik keyfi sunuyor. Ayrıca birçok mini ses sisteminde gördüğüm son seslerde oluşan bozulmalar Play 360’da kesinlikle olmuyor.
Buypasa.com adlı yeni açılan e-ticaret sitesinde Nokia Play 360 satışları başladı. Herkesin rahat alışveriş yapabilmesini sağlayan Buypasa.com sayesinde alışveriş yapmayan kimse kalmayacak. Buypasa, iş dağılımında ve görevlerde uzmanlardan tercihini kullanan ve sadece kendi uzmanlık alanlarında profesyonel olan ekiplerle çalışmaktadır. https://buypasa.com

+ Yorum bulunamadı

Yorum Ekle