Nintendo New 3DS ve New 3DS XL Modelleri Buypasa da

Nintendo New 3DS ve New 3DS XL Modelleri Buypasa da


Son yıllarda Wii U ile beklenen satış rakamlarına erişemeyen ve kötü zamanlar geçiren eski oyun devi Nintendo, el konsolu piyasasında 3DSve 3DS XL ile oldukça başarılı bir grafik çiziyor. Gözlüksüz 3 boyutlu görüntü verebilmesinin yanı sıra konsola özel tanıtılan Pokemon oyun serisi ile dikkat çeken 3DS ailesi büyük bir değişim yaşadı.
New 3DS ve New 3DS XL olmak üzere iki modeli tanıtan Nintendo, ufak yeniliklerden çok daha fazlasını sunuyor. En büyük değişikliklerden biri 3DS’in ekranında yapılmış. 3DS’in 3,5 inç ekranı 3,88 inç seviyesine çıkarken, 3DS XL’ın 4,88 inçlik ekranında herhangi bir değişiklik yapılmıyor.

Yeni tuşlar
Cihazın arka bölümünde yer alan tuşların sayısı ZR ve ZL tuşlarının da eklenmesi ile birlikte 4’e çıkartılmış. Nintendo aynı zamanda cihazların önünde, ekranın altında yer alan 3 tuşu kaldırıp, tek bir home tuşu kullanmayı tercih etmiş.

İkinci analog çubuk
Uzun süredir beklenen ikinci analog çubuğun, yani C-Stick’in, el konsollarına eklediği müjdesini verelim. Oyun deneyimini bir hayli iyileştirecek olan C-Stick, konsolun sağ bölümünde yer alıyor ve normalanalog çubuğa oranla çok daha küçük gözüküyor.

Yeni 3DS ve yeni 3DS XL, daha güçlü işlemciye, daha güçlü bataryaya ve iyileştirilmiş 3D görüntü desteğine de sahip olacak. Nintendo aynı zamanda yeni 3DS ailesi ile SD kart kullanımını bırakıp microSD kart kullanımına geçiyor.
Nintendo New 3DS ve New 3DS XL modellerini uygun fiyatlarda ve kampanyalarla Buypasa.com da bulabilirsiniz. Üstelik üye olmak bedava… Detaylı Bilgi için https://buypasa.com adresine gelebilirsiniz.

+ Yorum bulunamadı

Yorum Ekle