My Book Duo Buypasa.com da

My Book Duo Buypasa.com da


Masa üzerinde şık bir görünüm sunan My Book Duo, plastik tasarımlı gri renkli bir gövdenin sahibi. Ön yüzünde yalnızca bildirim LED’leri bulunan cihaz, üst kısmında disklere erişebilmeniz için bir buton bulunduruyor. Bu butona basarak disk kapağını açabiliyorsunuz. İki disk slotu içinde iki adet Red Pro disk sunan cihaz, her biri 2 TB’lık diskleriyle toplamda 4 TB alan sağlıyor.
Üst kapağı açtığınızda disklere erişebildiğinizi söylemiştik. Ancak burada WD, disklere zarar gelmesini engellemek için onları bir kafes içine almış. Üstteki plakayı yanındaki vidayı çevirerek açabiliyorsunuz. Buraya kadar her şey tamam, bu özellik güzel de olmuş. Diskleri dışarıya çıkartmak için iki diskin de yanına plastikten bir kulp tutturulmuş, ancak bunu pek kullanışlı bulmadık doğrusu. Hem ucuz görünüyor, hem de çıkartırken zorlanabiliyorsunuz. Diğer taraftan diskin kenarına iliştirilen bu kulpun kopması durumunda diskleri çıkartmanın çok zor olacağı da açık.
My Book Duo ‘yla beraber gelen WD Drive Utilities yazılımından ayrıca söz etmek istiyoruz, zira cihazı tam kapasitede bu yazılımla beraber kullanıyorsunuz. Yazılım içeriğinde disklerin kontrollerini yapabileceğiniz bölümden, kullanılmadığında otomatik kapanmasını sağlayan işleve de erişebiliyorsunuz. Burada bulunan RAID Yönetimi kısmından ise diskleri RAID 0, RAID 1 veya sürücüleri ayrı ayrı kullanmak için JBOD ayar seçeneklerini yönetebiliyorsunuz. Böylece 2 TB ‘dan ayrı disklere sahip olabilir, iki diski tek kapasite olarak çalıştırabilir veya Mirror işlemini gerçekleştirebilirsiniz.
My Book Duo almadan önce buypasa.com adresine gelip fiyat kıyaslama sistemi kullanıp uygun cihazın nerede olduğuna bakabilirsiniz. Buypasa da Fiyat kıyaslama hizmetlerinin sunan sistemlerin de bazı dezavantajları da vardır. Fiyatta en iyi olmama durumunda markanın değeri düşer ve müşterilerinin ilgisi azalır. Çoğu fiyat kıyaslama sisteminin yüksek kazanç odaklı, yanlış ve kontrolsüz tıklama başına maliyet sistemi altında ziyaretçi yönlendirmesi ve ürün filtreleme ve akıllı ürün veri tabanı olmaması fiyat kıyaslama da en büyük dezavantajlarından sadece birkaç tenesindir. https://buypasa.com

+ Yorum bulunamadı

Yorum Ekle