Merdeces Ailesinin En özel Üyelerinden CLA 180 Modeli Buypasa.com da

Merdeces Ailesinin En özel Üyelerinden CLA 180 Modeli Buypasa.com da


A serisine hatırlatan ön yüz, petek şeklindeki ızgara ve nikelaj detaylar ile şık kılınmış. Mercedes modellerinden alışık olduğumuz büyük logo ızgara üzerinde yerini almış. Kaput üzerinde ve tamponda bulunan keskin çizgiler modeli agresif bakışlara kavuşturmuş. LED destekli gündüz farları bu bölüme ayrı bir hava katmış. Yan bölümde keskin hatlar ve çok kollu jant grubu ile sportif ruh desteklenmiş. Sportiflik anlamında modele artı katan “U” şeklindeki bagaj ağzı buraya yükleme yapılırken sıkıntı oluşturabilir. Boyutlarına baktığımızda Mercedes CLA 180, 4630 mm uzunluğa, 1777 mm genişliğe, 1432 mm yüksekliğe ve 2699 mm aks mesafesine sahip. Bu değerler ile rakibi A3 sedandan 174 mm daha uzun, 19 mm daha dar, 16 mm daha yüksek, 62 mm daha fazla dingil mesafesine sahip.

A serisi rüzgârları iç mekânda da kendini gösteriyor. Direksiyon, havalandırma kanalları tamamen aynı. Okunaklı gösterge panelleri başarılı. Panelin ortasındaki ekrandan ise yol bilgisayarı notlarına ulaşabiliyorsunuz. Orta konsoldaki ekran sonradan eklenmiş hissini çağrıştırıyor. İlk makyajla ekranın çözünürlüğünün ve işlevinin güncellenmesi şart. Orta konsoldaki joystick kumanda yardımıyla buraya erişim mümkün. Geri park kamerası olarak da kullanılabilen ekran müzik sistemi kapalıyken vitesi “R” konumuna getirdiğinizde çalışmıyor. Küçük bir detay ancak büyük eksiklik. Küçük eşya gözü konusunda Mercedes-Benz CLA 180 cüretkâr.

Araç almak için daha iyi bir zaman olmazdı Buypasa.com sayesinde arabası olmayan kalmayacak. Buypasa.com Mercedes-Benz CLA 180 gibi harika araçları Buypasa da satabilirsiniz tek yapmanız gereken Buypasa.com a girerek ücretsiz üye olmak ve daha sonra Ücretsiz online mağaza açarak 0% satış komisyonu ile birlikte satışlarınızı yapmaya başlayabilirsiniz. Buypasa sanal alışveriş dünyasını sizin için kolaylaştırdı. Yurt içi ve yurt dışı kolay, güvenli ve hızlı tahsilat şartları ve yöntemleriyle, dünyadaki 150 milyonu aşkın müşteri portföyüne sahip PayPal’ın altyapısı, Iyzico global platform, Buypasa mobil tahsilat imkanı, Visa, Mastercard taksit seçenekleri ve dilerseniz tahsilat sistemi içinde EFT, havale ve kapıda ödeme seçenekleriyle beraber,online mağaza açmak için alışveriş dünyasını keşfedin. https://buypasa.com adresine tıklayarak keşfedebilirsiniz.

+ Yorum bulunamadı

Yorum Ekle