Lg ’ den Yaz Kampanyası

Lg ’ den Yaz Kampanyası


LG Electronics Türkiye, No Frost buzdolaplarına yönelik ‘Yaz’ a Merhaba Kampanyası’ başlattı. Kampanya kapsamında LG No Frost buzdolabı satın alanlara çamaşır makinesi 99 TL gibi uygun bir fiyatla sunulacak.
LG’nin, GR-B632GSTW, GR-B632GVTW (Beyaz) ve GR-B502GQQW No Frost buzdolabı modellerine yönelik Yaz a Merhaba Kampanyası, hediye olarak 7 kg. yıkama kapasiteli ve Smart Diagnosis özellikli çamaşır makinesini kapsıyor.
Kampanyanın No Frost buzdolapları Multi Air Flow, Vitalight ve Opti-Fresh ile Bioshield: Antibakteriyel Conta özellikleriyle yiyecek-içeceklerinizi ilk günkü tazeliğinde koruyor. Multi Air Flow sistemi, buzdolabının her noktasında sıcaklığı ve tazeliği eşit tutuyor. Geleneksel buzdolaplarından farklı olarak soğuk hava sadece buzdolabının arkasından değil yan duvarlardan da üfleniyor. Vitalight ve Opti-Fresh sebzelerin nemini çok daha uzun süre korurken LED (Vita-light) ışığı ile sebze ve meyvelerin fotosentez yapmasını sağlıyor. Böylece sebze ve meyvelerinizin tazeliğini ve besin değerlerini çok daha uzun süre koruyor. LG patentli Bioshield teknolojisi tamamen antibakteriyel maddelerden üretilen conta bakteri üremesini engelliyor ve size daha sağlıklı bir kullanım sunuyor.
Nikah tarihinize az kaldıysa ve siz “şöyle bir buzdolabı olsa, sıradışı bir tasarımı olsa, uzun yıllar başka bir buzdolabı almama gerek kalmasa” diyorsanız işte size süper bir model! LG’ den pratik kapılı GR-S362GSRA buzdolabı. Pratik Kapı özelliği sayesinde, kapağı tamamen açmadan içeceklerinizi ve yiyeceklerinizi almamızı sağlayan bu model, aynı zamanda doğru soğutma sıcaklığını muhafaza ederek biz tüketicileri yüklü elektrik faturalarından kurtarıyor.
460 lt. net hacime sahip bu modelin Multi Air Flow (Hızlı Eşit) soğutma özelliği sayesinde hava sadece buzdolabının arkasından değil, yan duvarlarından da üflenir. Böylelikle LG GR-S362GSRA buzdolabı her noktasında sıcaklığı ve tazeliği eşit tutar. Bu fırsatı kaçırmayın !!!

+ Yorum bulunamadı

Yorum Ekle