HP Spectre XT TouchSmart 15-4000et Buypasa da Satışa Sunuldu

HP Spectre XT TouchSmart 15-4000et Buypasa da Satışa Sunuldu


HP Spectre XT TouchSmart 15-4000et Fırçalanmış alüminyum bir gövdeye sahip olan bu cihaz, tasarım açısından HP’nin genel dizüstü bilgisayarlarında kullandığı tasarımlara yakın bir tasarıma sahip. Ultrabook’larıngenel özelliği olan inceliğin ilk bakışta fark edildiği bu cihazın üst kısmının hafif bombeli bir yapıda olduğu görülüyor. Bu üst kısımda ayrıca sağ üst köşede alışık olduğumuz HP logosu yer alıyor. Bunun yanında cihazın bütün giriş, çıkışlarının sağ ve sol taraflarında sıralandığı görülüyor.
Cihazın sağ tarafında SD kart girişi, hoparlör ve kulaklık girişi, USB girişi ve bir de güç girişi bulunurken, sol tarafta ise sırasıyla iki adet USB 3.0 , micro HDMI girişi, HDMI girişi ve RJ45 girişi bulunuyor. Bunların dışında cihazın dış tasarımı hakkında konuşmaya devam edecek olursak, cihazın alt bölümünde ise iki adet hoparlör ve bir de Windows 8 logosu yer alıyor.
Cihazın kapağını kaldırıp, iç kısma geçtiğimizde ise ilk olarak gözümüze 15.6 inç büyüklüğünde Radiance Full HD ekranın çarptığını söyleyebiliriz. Bunun yanında cihazın genelinde kullanılan gri tonunun daha açık rengi ise TouchPad ‘de kullanılmış. Bu da cihazın tasarımını daha güzel kılmış. Ancak cihazın klavyesinin az yer kaplamasının cihazın tasarımı açısından iyi ancak kullanım açısından kötü olduğunu da belirteyim.
Tüm bunların yanında genel olarak Ultrabook çizgisini koruyan cihaz, 2.22 cm kalınlığa sahip. Bu yönüyle oldukça hoş olan cihazın 2.15 kg ağırlığında olması ise kötü tarafı. Çünkü bu ağırlık, bir Ultrabook cihaz için hiç de az değil.
HP Spectre XT TouchSmart 15-4000et Buypasa.com da Satışa sunuldu üstelik Visa, Mastercard, taksitli ödeme seçenekleri, İyzico, PayPal ve 16 Banka güvencesiyle tahsilat imkânları, Mobil ve Sanal pos tahsilat imkânları ile sanal alışveriş dünyasını sizin için kolaylaştırdı. Yurt içi ve yurt dışı kolay, güvenli ve hızlı tahsilat şartları ve yöntemleriyle, dünyadaki 150 milyonu aşkın müşteri portföyüne sahip PayPal’ın altyapısı, Iyzico global platform, Buypasa mobil tahsilat imkanı, Visa, Mastercard taksit seçenekleri ve dilerseniz tahsilat sistemi içinde EFT, havale ve kapıda ödeme seçenekleriyle beraber,online mağaza açmak için alışveriş dünyasını keşfedin. https://buypasa.com

+ Yorum bulunamadı

Yorum Ekle