Gold Master S-24 SD Kart Okuyucuları Buypasa.com da Satışa Sunuldu.

Gold Master S-24 SD Kart Okuyucuları Buypasa.com da Satışa Sunuldu.


Gold Master S-24 Üzerindeki dahili SD kart okuyucusu sayesinde, SD kartına yükleyeceğiniz MP3 dosyalarını, ek bir müzik çalar ya da telefon kaynağına ihtiyaç duymadan oynatabilen Gold Master S-24, üzerindeki tuşlarla da şarkılar arası kontrol imkanını bizlere sunuyor.
Önceki ve sonraki şarkı, ileri ve geri sarma gibi butonlara ek olarak durdur ve devam et ile ses kısıp açma fonksiyonları da cihaz üzerindeki butonlar sayesinde kullanabiliyorsunuz.
Gold Master S-24, üzerindeki SD kart okuyucusu sayesinde başlı başına bir müzik oynatıcı olsa da taşınabilir bilgisayarlar ve telefonlar gibi 3.5 mm’lik jack çıkışı olan tüm ürünlerdeki sesleri Aux kablosu sayesinde oynatabiliyor. Kutu içerisinden 3.5 mm’lik Aux kablosu da çıkıyor.
Dahili pili bulunan GoldMaster S-24, sırt çantanızda gezdirebileceğiniz taşınabilir hoparlör özelliklerini bizlere sunuyor. Mini USB çıkışıyla şarj olan ürün, yeterli bir pil süresi bizlere sunuyor.
80 db ses şiddetine sahip olan toplamda 6 Watt RMS gücüne sahip Gold Master S-24, bu gücü 1.5 inç büyüklüğündeki iki hoparlörlerden alıyor.
Gold Master S-24 SD Kart Okuyucusunu satabilmek artık çok kolay Buypasa.com dan bir sanal dükkan açarak ürünlerinizi yerleştiriyorsunuz reklamlar kampanyalar derken bir bakmışsınız Buypasa.com sayesinde dünyanın her yerine ürün ve hizmet pazarlıyorsunuz. Yani kısacası satış kısıtlamanız yok her yere her ürünü satabilme şansını burada bulabilirsiniz.. İyi ve kaliteli bir marka olabilir ve güvenli alışverişe devam edebilirsiniz. Buypasa.com da açtınız sanal dükkan da satış komisyonu ödemezsiniz Buypasa satış komisyonu almadığı gibi harika reklam avantajları ile esnaflara ve dükkan sahiplerine destek olarak onların birer e-ticaretçi olması yolunda onlara yardımcı olur detaylı bilgi ve üyelik için https://buypasa.com

+ Yorum bulunamadı

Yorum Ekle