Bu Avantajlar Turkcell Slim VINN İçin..

Bu Avantajlar Turkcell Slim VINN İçin..


Turkcell Slim VINN Cihazı ilk taktığımızda bize sunduğu Tak & Çalıştır kullanma imkanı oldukça hızlı bir şekilde internete bağlanma imkanı sağlıyor. Windows XP, Windows Vista, Windows 7 ve Mac OS X işletim sistemlerini destekleyen cihaz ayrıca kullanışlı bir ara yüzünü de bulunduruyor.
Cihazın tasarımına uygun bir şekilde tasarlanmış ara yüzünde ise Bağlantı, İstatistikler, SMS ve Rehber seçenekleri bulunuyor. Bu seçeneklerde Bağlantı seçeneği bize internete bağlanma ya da internete bağlandıktan sonra bağlantıyı kesme imkanı tanıyor. İstatistikler seçeneği ise bize o anlık veri aktarım hızı, süresi gibi istatistiklerin yanında Günlük, Aylık ve Yıllık kullandığımız toplam veri miktarını gösteriyor. SMS seçeneği ise bize, cihaza taktığımız SIM kart aracılığı ile herhangi bir numaraya SMS yollama imkanı sunuyor. Son seçenek olan Rehber seçeneği ise SIM kartta bulunan kayıtlı kişiler ve numaraları gösteriliyor. Buradan SIM kartınızdaki rehbere yeni kişi ekleyebiliyor veya var olan kişiyi düzenleyebiliyorsunuz.

Performans açısından ise en az tasarımı kadar iddialı olan cihaz, Turkcell 3G kalitesinde HSPA+ desteği ile 21,6Mbps’e kadar internet hızı sunuyor. UMTS 5li bant sistemi ile iş gezilerinde iş amaçlı kullanımlar için ideal olan cihaz güçlü enerji tasarrufu özelliğine de sahip. 21Mbps hızla çalışan modemlerle karşılaştırıldığında %30 daha fazla güce sahip olan cihaz, dizüstü bilgisayarınızın pil ömrünü de 1 saat daha uzatıyor.

Turkcell Slim VINN cihazını buypasa.com dan satın alabilirsiniz. Buypasa’nın imkanları herkes için çok sevilecek beğenilecek nitelikte çünkü buypasa 0% satış komisyonu ile sizlere sanal dükkan açma imkanı sunmakla beraber güvenli alışveriş ve tahsilat konusunda oldukça gelişmiş %100 orijinal marka ürünlerden oluşacak buypasa şimdi üye olan herkese 250 TL değerinde buypasa para kazanhesabına yatıyor Bu fırsatlar için hemen https://buypasa.com
adresine gelmeniz yeterlidir…

+ Yorum bulunamadı

Yorum Ekle