Audio – Technica ATH-CKS55i Kulaklığını Denemeyen Kalmasın !!!

Audio – Technica ATH-CKS55i Kulaklığını Denemeyen Kalmasın !!!


Audio – Technica ATH-CKS55i kulaklığı klasik siyah ya da beyaz renklere sahip ince bir kabloya sahip kulaklığın tasarımsal açıdan diğer kulakiçi kulaklıklara oldukça benzediğini söyleyebiliriz. Tabii üst düzey kulaklık olarak geçen bu kulaklığın diğer kulaklıklardan ayrılan bir yanı olmalı. Tasarımsal açıdan diğer kulakiçi kulaklıklardan ayrılan noktası ise kulaklıkların üzerinde ek bir hava halkasının bulunuyor olması. Bu özelliği kulaklığa oldukça ilginç bir görünüm kazandırmış.
Kulağa oldukça iyi bir şekilde oturan bu hava halkaları kulağımızda herhangi bir sıkıntı yaratmayacak şekilde oldukça yumuşak şekilde tasarlanmış. Ayrıca kulaklığın arka tarafına konumlandırılmış gümüş metal halkalar üzerindeki Audio Technica logosu kulaklığa ayrı bir hava kazandırmış. 120 cm uzunluğunda kablosu ve sadece 9 gram ağırlığı bulunan kulaklığın ucundaki girişin(Jak) uzunluğu ise sadece 3.5 mm.
Ek bir hava halkasının kullanılmasıyla birlikte akustik dirence sahip kulaklık, Sub Chamber (halka altı) mekanizması ile bir yandan zengin ve sert baslar üretirken diğer yandan hava halkalarının tam anlamıyla kulağa oturmasıyla birlikte oldukça iyi bir ses izolasyonu sağlıyor. Böylelikle kulaklıkları çıkardığınızda müziğin sesini net bir şekilde duyabiliyorken kulaklıkları taktığınızda dışarıya hiçbir şekilde ses vermiyor.
Audio – Technica ATH-CKS55i yi Buypasa.com dan bulabilirsiniz. Buypasa.comTürkiye’nin E-ticaret ve Alışveriş iç pazarını birleştirmek ve bir sonraki adım olarak yurtdışına açmak ve Türkiye’yi siz değerli üyeleri ile birlikte en iyi şart ve koşullar içerisinde dünyada temsil etmektir. Buypasa da alışveriş yapmak çok kolay ve eğlencelidir. Buypasa da yaptığınız tüm alışverişlerde hem harcama yapıp hem e kazanın Buypasa ya üye olan herkese 250 tl bonus buypasa bonus sisteminde bu paraları biriktirin ve ilerleyen zamanlarda sizleri bekleyen güzel indirimleri ve kampanyaları bekleyin. Detaylı bilgiler https://buypasa.com adresinde..

+ Yorum bulunamadı

Yorum Ekle