ASUS Lolliflash İle Karanlıkta Selfie

ASUS Lolliflash İle Karanlıkta Selfie


Lolliflash’ın kendisi, 3 adet filtre ve epeyce detaylı kullanım kılavuzu çıkıyor. Mavi, pembe ve beyaz olmak üzere üç farklı filtrenin amacı gelen şiddetli flaşı yumuşatıp gözünüzü rahatsız etmemesi. Tabii ki de mavi ve pembe daha farklı renkte ışık yayacaktır. Özellikle pembe bayan kullanıcılar tarafından bir haylı tercih edilecek gibi gözüküyor.
Cihazın fiziksel yapısına bakacak olursak gerçekten minicik bir cihaz. Adından da anlaşılabileceği üzere lollipopa şekerlere benziyor. İki tane 1 TL’nin ağırlığında olan cihaz boyut olarak ta yine üst üste üç tane 1 TL kadar diyebiliriz. Cihazın alt tarafında ise kulaklık girişinin uzantısı bulunuyor fakat bu uzantı cihazla herhangi bir şekilde elektronik bağlantı sağlamıyor, sadece Lolliflash’ in telefonda durmasını sağlıyor.
ASUS Lolliflash’ ta çift tonlu iki flaş bulunuyor. İki farklı tonda flaşın bulunmasının ana nedeni flaşla resim çekildiği zaman çekilen resimde en doğru rengi yakalamak. Tek tonlu flaş suratınızı çarptığı zaman yüzünüzde parlamalara sebep oluyor. Lolliflash’ın üç adet şiddet özelliği bulunuyor Üç farklı şiddeti bulunduğunuz ortama göre ayarlayabiliyorsunuz. Cihazı açmak ve şiddeti ayarlamak içinde cihazın üstünde bulunan güç tuşunu kullanabilirsiniz. ASUS Lolliflash her ne kadar kendini flaş olarak tanıtsa da bir flaş değil. Cep telefonlarımızdaki flaşlar gibi patlamasa da sürekli olarak ışık veriyor.

Lolliflash tabii ki de çalışmak için bir bataryaya ihtiyaç duyuyor fakat bu bataryayı çıkartmak mümkün değil. Cihazın içindeki bataryayı micro USB sayesinde şarj etmek mümkün. Cihazda aynı zamanda bir çift renkli bildirim LED’i bulunuyor. Cihaz şarj olurken kırmızı bir şekilde yanan bu ışık batarya dolduğunda sürekli olarak yeşil yanıyor. ASUS Lolliflash’ı tek bir şarjla en şiddetli ışık seviyesiyle 20 dakika kullanmak mümkün.
ASUS Lolliflash, karanlıkta özçekim yapanlar için çok uygun bir aksesuar. Sadece ön kamerada değil, arka kamerada da kullanabileceğiniz bu aksesuarın aynı zamanda kırmızı, sarı, siyah, beyaz ve mavi olmak üzere 5 farklı rengi de bulunuyor. ASUS Lolliflash’ı ASUS Shop Türkiye’nin web sayfası üzerinden ve buypasa.com dan satın alabilirsiniz.

+ Yorum bulunamadı

Yorum Ekle