Akıllı Telefon da Discovery Elite Zamanı

Akıllı Telefon da Discovery Elite Zamanı


Discovery Elite, her ne kadar Ultra cepler kadar olmasa da onlarla yarışır nitelikte büyük bir cep telefonu. 5.5 inç büyüklüğünde bir ekranın sahibi olan telefonda, elbette ekranın büyüklüğü boyutlara da yansımış. 150 mm’lik uzunluğa sahip olan telefon, siyah ve beyaz renkli modellere sahip. İncelediğimiz modeliyle siyah bir kasadan oluşan Discovery Elite, 9.7 mm kalınlığında. Bu noktada cebin, Samsung Galaxy Note 3’ten biraz daha kalın olduğunu söyleyelim.
Discovery Elite, plastik bir kasadan oluşuyor. Telefonun arka yüzeyinde düz plastik malzeme kullanıldığı için elde kayması mümkün. Bu nedenle plastik malzemeli ceplerden hoşlanmayanların ilgisini çekmeyecektir. Ancak bu malzemeye sahip olmasının fiyata direkt etkide bulunduğunu unutmamakta fayda olduğunu da belirtelim. Diğer yandan telefon hafif. Yalnızca 152 gram ağırlığında. Galaxy Note 3’ün 168 gram, HTC One (M8)’inse 160 gram olduğunu belirtelim.
Telefonun sol yüzünde SIM kart çekmecesi bulunuyor. Üst kısmında kulaklık ve güç butonu, sağ yüzde ise ses butonlarını görebiliyoruz. Alt kısımda ise microUSB ve yan yana hoparlörler konumlanmış. Kasayı açıp bataryayı değiştiremediğiniz telefonda microSD desteği ise yok. Yani bu telefonla hafızayı genişletemiyorsunuz ki bizce bu telefonun en büyük eksisini oluşturuyor.
Diğer yandan telefonun boyutu büyük olduğundan dolayı güç düğmesinin konumunu kullanışsız bulduk. Güç düğmesi, ses butonlarının bulunduğu sağ kenarda olsa daha kullanışlı olabilirdi kanaatindeyiz.
Discovery Elite, akıllı cep telefonunu uygun en güvenilir en rahat ve en hızlı Buypasa.com da alabilirsin hem de şuan indirimdeyken, sizlerde bu kampanyayı kaçırmak istemiyorsanız hemen Buypasa yı ziyaret edin. Türkiye’nin ilk çoklu sosyal alışveriş platformu olan buypasa.com, e-ticaret yapmak isteyen, mevcut e-ticaretini daha geniş müşteri kitlesine ulaştırmayı amaçlayan kişilere ve e-ticaret sitelerine özel çözümler sunuyor. 0% satış komisyonuna sahip sanal dükkanlarda e-ticaret online mağaza altyapısı ile güvenli ve profesyonel bir şekilde satış yapmak, yeni müşterilere ulaşmak mümkün oluyor. https://Buypasa.com

+ Yorum bulunamadı

Yorum Ekle