2.EL Volkswagen Beetle Buypasa.com da Satılır.

2.EL Volkswagen Beetle Buypasa.com da Satılır.


Üçüncü nesli ile yollarda olan Beetle, gönüllerde taht kurmasını tasarımına borçlu. Selefindeki yuvarlak far gurubu korunarak LED gündüz farlarıyla süslenmiş. Markanın güçlü kimliği ise motor kapağının hemen ön bölümüne konumlandırılan logo ile belirtilmiş. İlk nesilde yer alan Amerikan tamponlar ise günümüzün modern yapısına kavuşmuş. Yan bölümde 5 kollu jant grubu otomobilin sporcu kimliğini ön plana çıkarmış. Kapı altlarında sunulan alüminyum çıtalar otomobile şık bir görüntü kazandırmış. Model bu detaylar ile 105 PS’lik modelden ayrıştırılamıyor. Ancak arka bölümde yer alan kanat farkı ortaya koyuyor. Boyutlarına baktığımızda Beetle; 4278 mm uzunluğa, 1808 mm genişliğe ve 1486 mm yüksekliğe sahip.

Model içeride renkli bir kişiliğe sahip olduğunu her detayı ile hissettiriyor. Bunu dış rengi ile kaplı ön konsol ile anlıyorsunuz. Konsol renginizi beğenmezseniz marka size farklı seçenek sunuyor. İç mekân geçmişi de size hatırlatıyor. Bunu anımsatan en büyük detay ise ince direksiyon simidi olmuş. Sporcu kimliği direksiyonun altı düzleştirilerek sağlanmış. Gösterge paneli günümüz tasarımına ayak uydurmuş. Ön gösterge tablolarına ek olarak orta konsolun üst bölümüne konumlandırılmış yağ, turbo basıncı ve kronometre göstergeleri, içerinin sportiflik hissini güçlendiriyor. Orta konsolda dokunmatik özellikli bir ekrana yer verilmiş. Buradan müzik sistemi kontrol edilebiliyor.
Eğer sizde 2.el Araç almak istiyorsanız bundan daha iyi bir zaman olmazdı Buypasa.com sayesinde arabası olmayan kalmayacak. Buypasa.com Volkswagen Beetle gibi şahane araçların 2.el güvenilir araçlarını Buypasa da bulabilirsiniz tek yapmanız gereken Buypasa.com a girerek ücretsiz üye olmak ve ve daha sonra sizlere verilen sürprizlerle birlikte Buypasa.com da alışverişin tadını çıkartmak olacaktır. Ayrıca Buypasa Para Kazan Hesabı nız da sizi bekleyen 250 TL’nizi de unutmayın!!! Detaylı Bilgi ve üyelik için https://buypasa.com adresi sizleri bekliyor.

+ Yorum bulunamadı

Yorum Ekle